Opmerkingen De foto's en afbeeldingen van de kamers/appartementen dienen als voorbeeld voor de geboekte categorie. Afwijkingen zijn mogelijk. Alleen de tekst die bij de kamers/appartementen staat is officieel.
|
Aktivhotel Kohlerhof
Aantal klantenbeoordelingen: 94
Aanbevelingspercentage: 82%
Details van de klantenbeoordeling
Aantal klantenbeoordelingen: 94
Wellnessinrichting van de accommodatie
Prijs-kwaliteitsverhouding
Aanbevelingspercentage: 82%
De beoordelingen komen van onze klanten die al in deze accommodatie/plaats hun vakantie hebben doorgebracht. Als u een reis bij ons boekt, krijgt u na uw vakantie een online-enquête met vragen over uw vakantie.
|
| Aanbod/Boeking |
Ligging/faciliteiten
Het comfortabele 4-sterren-Aktivhotel Kohlerhof ligt direct aan de Spieljochbahn en biedt u een uniek uitzicht over het dal en de bergwereld. Het bruisende centrum met inkoop- en animatiemogelijkheden bereikt u na ongeveer 1 km. Tegenover het hotel stopt een skibus en die brengt u naar het skigebied Hochfügen. Het verzorgde wellnesshotel bestaat uit een hoofd- en bijgebouw, die met een onderaardse gang met elkaar zijn verbonden. Tot de stijlvolle faciliteiten van de door een familie geleide accommodatie behoren een ontvangstgedeelte met receptie en zithoeken, lift, eetzaal en à-la-carte-restaurant, Stüberl, hotelbar, internethoek (tegen betaling) en een zonneterras. Tevens beschikt het hotel over een ruim wellnessgedeelte (ca. 800 m²) o.a. met overdekt zwembad met ca. 100 m² wateroppervlakte en met een watertemperatuur van 29°C, tegenstroominstallatie, bodemsproeiers, rotsgrot met waterval en regendouche, buitenzwembad, stoombad "Mineralienwunder", bubbelsauna met warmtehaard, biosaunarium, infraroodgedeelte, rustruimte, alpenhooibad en nog vele andere ontspanningsmogelijkheden. De hele dag is er sap, fruit en thee in het wellnessgedeelte (incl.). Solarium en wellnessbehandelingen zijn tegen betaling ter plaatse mogelijk. Verder krijgt u per volbetalende een wellnesstegoedbon ter waarde van € 15,- en 1 solariummunt (vanaf een verblijf van 5 nachten). Het zwembad kunt u dagelijks van 7 - 22 uur gratis gebruiken, het saunagedeelte dagelijks van 14 - 23 uur. Voor uw vermaakt is er twee keer per week live-muziek en een keer per week een geleide fakkelwandeling. Gratis parkeerplaatsen bij het hotel zijn tevens voorhanden.
Inrichting/verzorging De comfortabele en liefdevol in Tiroolse stijl ingerichte kamers zijn met bad of douche/wc evenals kabel-tv, telefoon, radio, föhn en balkon uitgerust. U kunt zowel in het hoofd- als in het bijgebouw worden ondergebracht. Het halfpension PLUS, dat bij de prijs is inbegrepen, bestaat uit een vitaal ontbijtbuffet met bioproducten uit eigen productie, een skisnack in de namiddag van 15 - 17 uur (dranken tegen betaling) en 's avonds een 4-gangen keuzemenu met saladebuffet. Op aanvraag zijn ook vegetarische gerechten of dieetkeuken te verkrijgen. 1 x per week wordt bovendien een boerenbuffet aangeboden. Kerstgaladiner en oudejaarsbal met live-muziek en galadiner zijn eveneens inclusief.
1-persoonskamer douche/wc, HP PLUS
- luxueus ingerichte kamer met kabel-tv
- balkon
2-persoonskamer douche/wc, HP PLUS
- luxe uitgeruste kamer met kabel-tv
- balkon
2-persoonskamer/2 bijzetbedden douche/wc (Type A), HP PLUS
- luxueus ingerichte kamer met kabel-tv
- balkon
2-persoonskamer/2 bijzetbedden douche/wc (Type B), HP PLUS
- luxueuze panoramakamer met kabel-tv
- balkon
 |

Betekenis van de kleuren
xxx Boekbaar
xxx Op aanvraag boekbaar
xxx Uitgeboekt
xxx Last-minute & more-aanbieding
Prijsbeschrijving Prijs per persoon/verblijf in EUR
Inbegrepen service
- Overnachting zoals geboekt
- Verzorging zoals geboekt
- 2-, 3- of 6-daagse Zillertaler Superskipass (Waarde van de skipas tot € 215,-)
Uitzonderingen zie boekingsproces - Gebruik van het wellnessgedeelte (zie beschrijving)
- 1 x wellnesstegoedbon van € 15,- en 1 solariummunt per verblijf en volbetaler (vanaf een verblijf van 5 nachten)
- Hele dag door sappen, fruit en verschillende theesoorten in het wellnessgedeelte
- Welkomstdrankje
- Kerst-galadiner
- Oudejaarsbal met livemuziek en galadiner
- 1 x per week begeleide fakkeltocht
- 2 x per week livemuziek
- Kluis aan de receptie
- Kinderbedden (op aanvraag)
- Parkeerplaatsen (volgens beschikbaarheid)
- Sneeuwgarantie
- Nice-price garantie
- Tegoedbon voor skihallen
- Tegoedbon voor 50 fotoprints
Bij te boeken extra's
Kosten ter plaatse
- Toeristenbelasting: ca. € 1,- per persoon/nacht
- Keycard: € 2,-
Op verzoek ter plaatse
- Watergymnastiek
- Solarium
- Huurbadjas: € 10,- per persoon
- Speelautomaten
- Internetstation
- 10 % korting op alle wellnessservices
Huisdieren
-
Huisdieren zijn toegestaan (€ 15,- per dag, zonder voer, bij vooraanmelding)
Belangrijke opmerking
- Bij het boeken van meerbedskamers of kamers met bijzetbedden wordt bij onderbezetting geen aanspraak gemaakt op de extra bedden
Kortingen
Algemene informatie
Verlengingsweek- Alleen mogelijk indien de aankomst- en vertrektermijn elkaar opvolgen
- Tweede online-boeking doorvoeren
- Toevoegen aan de prijs
|
 |
|
|