× sluiten
WinterTrex WinterTrex

Zoeken & Boeken

Zoeken

Telefonisch advies

020 713 9190

Hier vindt u onze openingstijden.

Nieuwsbrief

x sluiten
Wintersport vakantie, skivakantie, skireizen,
skiën & skieen

Skigebied Alpe d'Huez Grand Domaine Ski

Met de skipas "Grand Domaine Ski" heet u toegang tot het skigebied van Alpe d´Huez, dit ligt overwegend aan de zuid-/zuidwestzijde, wat garant staat voor veel zon. Vanaf Vaujany bereikt u de pistes met de zeer moderne gondelbanen Vaujany-Alpette en Vaujany-Vilette in slechts enkele minuten. Het skigebied (1.120 – 3.330 m) met zijn 237 km pistes en 82 liftverbindingen is bijzonder sneeuwzeker: 80 % van de pistes ligt boven de 1.800 m! De spectaculairste piste, de “Sarenne” begint op de Sarenne-gletsjer en loopt via een tunnel naar de voorzijde van de Pic Blanc waar ze vervolgens steil het dal induikt. Met haar 16 km is het één van de langste pistes in heel Europa! De 3 km lange zwarte en vooral steile afdaling „Tunnel“ vanaf Pic Blanc is er alleen voor de echte waaghalzen. Beginners vinden perfecte oefenpistes aan de rand van zowel Alpe d'Huez als Vaujany. Ook snowboarders komen hier aan hun trekken: het funpark bij de zetellift "Le Lac Blanc" is alleen een aanrader voor de echte 'profs', het tweede funpark is daarentegen makkelijker. In Vaujany werd een beginners snowpark geopend, waar vooral kinderen en jeugdigen op speelse wijze leren springen over kleine schanzen en de omgang met verschillende objecten van een snowpark (zoals bijvoorbeeld rails) kunnen leren kennen. De bij de prijs inbegrepen skipas is zowel 2 dagen in Les 2 Alpes (40 km) als een dag in Serre-Chevalier (85 km) en Puy St. Vincent (105 km) geldig. Dat wil zeggen dat u de keuze heeft uit maar liefst 550 pistekilometer!
Met uw skipas heeft u bovendien de mogelijkheid om telkens een keer gratis gebruik te maken van de zwembaden van Vaujany of Alpe d'Huez en de schaatsbaan evenals enkele faciliteiten in Palais des Sports een keer per verblijf gratis te gebruiken. Bovendien geldt hij ook voor nachtskiën en -rodelen.



Snowpark-advies Onze Trexpert Nicola Thost is olympisch winnares op het snowboard in de halfpipe en dubbele winnares van de ISF World Pro Tour. Zij raadt het skigebied Alpe d'Huez Grand Domaine Ski aan.
Klik op de skikaart om deze te vergroten.

Informatie over het skigebied

Hoogste punt skigebied  3.330 m
Laagste punt skigebied  1.120 m
Hoogte skioord  1.250 m
Aantal liften  82
Aantal sleepliften  41
Aantal stoeltjesliften  25
Aantal cabineliften  16
Totale lengte pistes  237 km
Groene/blauwe pistes  99 km
Rode pistes  71 km
Zwarte pistes  67 km

× sluiten

Interactieve pistekaart van het skigebied Alpe d'Huez Grand Domaine Ski

Accommodaties in Vaujany (Alpe d´Huez)
 
Soort kamer Nachten Vervoer Skipas vanaf
10-pers.-appartement (ca. 60 m²), LG
€ 269,-
4-pers.-appartement (ca. 35 m²), LG
€ 279,-
6-pers.-appartement (ca. 40 m²), LG
€ 279,-
6-pers.-appartement (ca. 50 m²), LG
€ 279,-
8-pers.-appartement (ca. 60 m²), LG
€ 279,-
 
Soort kamer Nachten Vervoer Skipas vanaf
3-pers.-studio (ca. 22 m²), LG
binnenkort boekbaar
5-pers.-appartement (ca. 33 m²), LG
binnenkort boekbaar
7-pers.-appartement (ca. 48 m²), LG
binnenkort boekbaar
8-pers.-appartement (ca. 50 m²), LG
binnenkort boekbaar

Alle accommodaties en aanbiedingen in Vaujany (Alpe d'Huez) op een rij




SnowTrex ist eine Marke der
TravelTrex GmbH
Bonner Str. 484-486
50968 Köln
Tel.: +49 (0)221 33 60 60
0,14 €/Min. dt. Festnetz, Mobil max. 0,42 €/Min.
info-de@snowtrex.com
www.snowtrex.de
Geschäftsführer:
Andreas Rühl, Thomas Bartel
Amtsgericht Köln, HRB 31998
USt.-ID: DE 813 076 768
Bankverbindung:
Commerzbank Köln
Konto: 120 586 300
BLZ: 370 400 44
Venster sluiten
Frankrijk
ZOEKEN & BOEKEN
de databank wordt doorzocht...
Alle berichten
Alle tweets
Alle berichten
Alle video's